Narvi saunová pec elektrická Smooth 6,8kW
Kód: AD12405Detailní popis produktu
Technicky sú Narvi Smooth 6,8kW trochu odlišné od ostatných modelov Narvi - môže byť odstránená horná predná časť, čo uľahčuje umiestnenie a výmenu saunových kameňov. Narvi Smooth je dodávaný s externou riadiacou jednotkou, ktorá sa ľahko používa. K dispozícii je montážna príruba a dlhší kábel pre regulátor.Množství kameňov 100kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 320mm |
| Objem sauny: | 5-8m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 320mm |
| Váha vrátane obalu: | 15kg |
| Vykurovací výkon: | 6,8kW |
| Výška obalu: | 1210mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.