Narvi saunová pec elektrická Slim 9 kW Black
Kód: AD12410Detailní popis produktu
Ohrievač Narvi Slim 6kW Black je k dispozícii v matnej čiernej farbe a obe strany sú totožné. Súčasťou dodávky ohrievača je štýlový samostatný ovládací panel (3m kábel), ktorá uľahčuje použitie. Výška 70 cm, šírka 62 cm, hĺbka 24 cm.
Bezpečnostné vzdialenosti:
- dopredu 60 mm
- do strany 60 mm
- k stropu 1200 mm
- k podlahe 30 mm
- minimálna výška sauny: 1 900 mm
Obsah dodávky:
- vykurovacie teleso
- upevňovacie dosky a skrutky
- teplotné čidlo, riadiaca jednotka
- inštalačná a užívateľská príručka
Inštalačná príruba pre zapustenie do lavice a nástavec pre zvýšené základne o 20 cm nie sú súčasťou dodávky, je možné objednať zvlášť. Množstvo kameňov 30kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 240mm |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 625mm |
| Váha vrátane obalu: | 17,0 kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 700mm |
Youtube video
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.