Narvi saunová pec elektrická NSE Mini 3,6kW
Kód: AD163512-1 AD163512-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Narvi NSE Mini ponúka plnohodnotné saunové kachle v menšej veľkosti. Vďaka malým rozmerom a malým ochranným vzdialenostiam sa ľahko umiestni do menšej sauny. Ohrievač je nástenný a možno ho inštalovať aj do rohu.
TECHNICKÉ ÚDAJE:
- výkon: 3,6 kW
- veľkosť sauny: 2–4 m³
- napätie: 3N~400V
- poistka: 1 x 16 A
- rozmery ohrievača (š,v,h): 335 x 600 x 200 mm
- hmotnosť: 6 kg (bez kameňov)
- max. počet kameňov: 20 kg
- veľkosť použitých kameňov: 5 – 10 cm
- uchytenie: na stenu, roh
- ochranné vzdialenosti: predné 50 mm, strana 50 mm, strop 900 mm, podlaha 150 m
Obsah dodávky:
Kachle, montážna doska, montážne skrutky, návod na montáž a obsluhu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hĺbka obalu: | 200mm |
| Objem sauny: | 2-3m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 330mm |
| Váha vrátane obalu: | 7,0 kg |
| Vykurovací výkon: | 3,6kW |
| Výška obalu: | 600mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.