Narvi saunová pec elektrická NS 900 Black
Kód: ADNS900Detailní popis produktu
Kachle sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov v továrni Lapland. Vo fáze inštalácie je možné ovládacie spínače ľahko nainštalovať buď na pravú alebo ľavú stranu kachlí. Ohrievač nepotrebuje samostatné teplotné čidlo, je umiestnený v ohrievači. Elektrické kachle vyrábané firmou NARVI Oy majú mimoriadne silné špirály (8,5 mm). Tým sa predĺži životnosť špirál a podstatne sa zníži riziko prehriatia.
- Pripojenie 400V 3N mm² 5 x 2,5
- Istič 3 x 16 A
Kamene sa Vám automaticky pridajú do košíka za zvýhodnenú cenu. Ako vkladať kamene?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 8 kg |
| Farba: | black |
| Funkcia pece: | Regulácia teploty |
| Hĺbka obalu: | 30 cm |
| Materiál: | nerez |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 50 cm |
| Šírka produktu: | 470 mm |
| Typ ohrievača: | Elektrické |
| Typ pece: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 8 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Časovač |
| Vlastnosti 2: | Termostat |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 65 cm |
| Výška produktu: | 600 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.