Narvi saunová pec elektrická NM 900, 9kW
Kód: AD12276-1 AD12276-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Saunové kachle Narvi NM 900 Black s výkonom 9kW boli vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Vďaka veľkému priestoru pre saunové kamene, umožňuje príjemné parné nárazy. Ovládací spínač je možné ľahko inštalovať buď na ľavej alebo pravej strane ohrievača sauny. Priemer saunovej špirály u saunových pecí je mimoriadne veľký (8,5 mm). To predlžuje životnosť vykurovacieho telesa a výrazne znižuje riziko prehriatia. Saunové kamene 20kg. Narvi bola navrhnutá na jednoduché použitie a dlhú životnosť. Kvalitná oceľ, väčší priestor pre saunové kamene a silnejší priemer špirál.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Funkcia pece: | Regulácia teploty |
| Hĺbka obalu: | 28 cm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| Potreba dokúpiť batérie: | nie |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 43 cm |
| Šírka produktu: | 400 mm |
| Typ batérií: | nie |
| Typ ohrievača: | Elektrické |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vívod: | Zadný |
| Vlastnosti: | Časovač |
| Vlastnosti 2: | Termostat |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 58 cm |
| Výška produktu: | 550 mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.