Narvi saunová pec elektrická NM 600 Black
Kód: AD12507Detailní popis produktu
Ručné práce to povznáša saunový ohrievač Narvi NM 600 Black nad všetky fínskej značky. Pec je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov a silnejší ocele. Čo je poznať na prvý pohľad pri dielenskom spracovaní tohto ohrievača. Vďaka veľkému priestoru pre saunové kamene, umožňujú príjemné parné nárazy. Ovládací panel ohrievače možno ľahko inštalovať buď na ľavej alebo pravej strane pece do sauny. Priemer saunové špirály u saunovej pece je mimoriadne veľký (8,5 mm). To predlžuje životnosť vykurovacieho telesa a výrazne znižuje riziko prehriatia.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 6-8m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 430mm |
| Váha vrátane obalu: | 15,0 kg |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 580mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.