Narvi saunová pec elektrická NC Electric 9,0 kW Black
Kód: AD12338Detailní popis produktu
Saunová pec je v čiernom dizajne. Saunový ohrievač Narvi NC Electric je vybavený samostatnou riadiacou jednotkou, ktorá môže byť inštalovaná vo vnútri alebo mimo sauny. Dĺžka kábla riadiacej jednotky je 3 metre. Priemer saunové špirály u saunovej pece je mimoriadne veľký (8,5 mm). To predlžuje životnosť vykurovacieho telesa a výrazne znižuje riziko prehriatia.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | black |
| Hĺbka obalu: | 313mm |
| Objem sauny: | 9-15m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 433mm |
| Váha vrátane obalu: | 11,0 kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 520mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.