Narvi saunová pec elektrická Minex 3kW chrom
Kód: AD12408-1 AD12408-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Kvôli veľkému oddelenie na kamene vám ponúka väčšie množstvo pary. Riadiací spínač sa nachádza v prednej časti pece a je ľahko použiteľný. Farebné alternatívy sú čierne a nerezovej ocele. Priemer vykurovacieho telesa elektrických ohrievačov Narvi Oy je výnimočne veľký (8,5 mm). Tým sa predlžuje životnosť vykurovacieho telesa a významne sa znižuje riziko prehriatia.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hĺbka obalu: | 200mm |
| Objem sauny: | 2-3m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 330mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 3,0kW |
| Výška obalu: | 630mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.