Narvi saunová pec elektrická Kota Saana E 6,8kw
Kód: AD12279Detailní popis produktu
V saunových peciach Narvi Kota Saana E 6,8kW sú vynikajúce parné vlastnosti kombinované so štýlovým dizajnom. Vďaka veľkému množstvu saunových kameňov a krásnemu dizajnu majú saunové pece úžasné tepelné akumulačné vlastnosti, poskytujúce zákazníkom dlhodobú a mäkkou páru. Mriežka obklopujúce Kota Saana zdobia saunové pece očarujúcim spôsobom. Saunové ohrievače sú k dispozícii s dizajnom nerezovej ocele. Priemer saunové špirály u saunovej pece je mimoriadne veľký (8,5 mm). To predlžuje životnosť vykurovacieho telesa a výrazne znižuje riziko prehriatia. Množstvo kameňov - 80kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Farba: | Steel |
| Objem sauny: | 6-10m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 320mm |
| Váha vrátane obalu: | 10kg |
| Vykurovací výkon: | 6,8kW |
| Výška obalu: | 920mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.