Narvi saunová pec elektrická Kota Saana 9kW
Kód: AD12280Detailní popis produktu
V saunových peciach Narvi Kota Saana 9kW sú vynikajúce parné vlastnosti kombinované so štýlovým dizajnom. Vďaka veľkému množstvu saunových kameňov a krásnemu dizajnu majú saunové pece úžasné tepelné akumulačné vlastnosti, poskytujúce zákazníkom dlhodobú a mäkkou páru. Mriežka obklopujúce Kota Saana zdobia saunové pece očarujúcim spôsobom. Elektronický regulátor pomáha udržiavať teplotu v saune na príjemné a rovnomerné úrovni. Saunové pece sú k dispozícii s dizajnom nerezovej ocele. Súprava saunovej pece tiež zahŕňa štýlový, autonómne ovládací panel, vďaka ktorému je ovládanie pece veľmi jednoduché. Vďaka ovládaciemu panelu je jednoduché zapnúť pec a nastaviť teplotu na požadované nastavenie. Priemer saunové špirály u saunovej pece je mimoriadne veľký (8,5 mm). To predlžuje životnosť vykurovacieho telesa a výrazne znižuje riziko prehriatia. Množstvo kameňov - 80kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Farba: | Steel |
| Objem sauny: | 10-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 320mm |
| Váha vrátane obalu: | 10kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 920mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.