Narvi NME 450
Kód: AD12273-1 AD12273-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Ručné práce to povznáša saunovú pec Narvi NME 450 nad všetky fínskej značky. Ohrievač je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a silnejší ocele. Čo je poznať na prvý pohľad pri dielenskom spracovaní tohto ohrievača. Vďaka veľkému priestoru pre saunové kamene, umožňujú príjemné parné nárazy. Priemer saunové špirály u saunovej pece je mimoriadne veľký (8,5 mm). To predlžuje životnosť vykurovacieho telesa a výrazne znižuje riziko prehriatia.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hĺbka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 430mm |
| Váha vrátane obalu: | 15,0 kg |
| Vykurovací výkon: | 4,5kW |
| Výška obalu: | 580mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.