Narvi naberačka do sauny borovica
Kód: AD163425Detailní popis produktu
Borovicová naberačka do sauny fínskej kvalitnej značky Narvi s obsahom 150ml.
K naberačke rady Narvi borovice odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky luxusného radu Narvi borovice, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Naberačku nenechávajte vo vode, naberte iba vodu, polejte kachle a naberačku odložte bokom. Ak by naberačka stála vo vode príliš dlho, mohla by popraskať. Po ukončení saunovania naberačku vysušte suchou handrou a odneste z priestoru sauny do inej miestnosti, kde ju nechajte pri izbovej teplote doschnúť. Vedro aj naberačku je možné čistiť mydlovou vodou a mäkkou špongiou alebo kefou. Pri nedodržaní návodu môže dôjsť k popraskaniu a napučaniu celého materiálu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Druh: | Naberačka |
| Farba: | Svetlá |
| Funkcia: | Na polievanie vodou |
| Hĺbka obalu: | 4 cm |
| Materiál: | Borovica |
| Rozdelenie do skupín: | Naberačky do sauny |
| Šírka obalu: | 11 cm |
| Šírka produktu: | 110 mm |
| Typ: | Dekorácia |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 36 cm |
| Výška produktu: | 360 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.