Narvi Black teplomer s vlhkomerom do sauny combi
Kód: AD163483Detailní popis produktu
Luxusný teplomer s vlhkomerom do sauny radu Narvi Black je vyrobený z kvalitného čierneho hliníka a bambusu. Tento prístroj je navrhnutý na použitie v saunách a umožňuje presné meranie teploty a vlhkosti vzduchu v priestore Vašej sauny. Displeje sú umiestnené na čiernom hliníkovom pozadí, ktoré dodáva Vášmu doplnku do sauny moderný vzhľad. Biele ručičky a indexy sú dobre viditeľné a vďaka tomu je možné hodnoty prečítať aj v intímnom prostredí Vašej sauny. Vďaka svojmu modernému designu a použitým kvalitným materiálom je tento teplomer s vlhkomerom vhodný pre všetky typy sáun a predstavuje skvelý doplnok do Vašej sauny.
Prístroj má zo zadnej strany drážky na kalibráciu teplomera aj vlhkomera, vezmite si iný presný prístroj a nastavte aktuálne hodnoty na teplomere do sauny.
V saune sa prístroj musí umiestniť na inú stenu ako sú zavesené saunové kachle.
K teplomeru s vlhkomerom Narvi Black odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky luxusného radu Narvi Black, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplomery do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Farba: | Svetlá |
| Hĺbka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Borovica |
| Šírka obalu: | 24 cm |
| Šírka produktu: | 230 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 13 cm |
| Výška produktu: | 120 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.