Narvi Black teplomer do sauny čierny
Kód: AD163430Detailní popis produktu
Luxusný teplomer do sauny radu Narvi Black je vyrobený z kvalitného čierneho hliníka a bambusu. Tento teplomer je navrhnutý na použitie v saunách a umožňuje presné meranie teploty priestoru. Displej je umiestnený na čiernom hliníkovom pozadí, ktoré dodáva teplomeru moderný vzhľad. Biela ručička a indexy sú dobre viditeľné a vďaka tomu je možné teplotu prečítať aj v intímnom prostredí Vašej sauny v rozsahu od 0 ° C do 120 ° C. Vďaka svojmu modernému dizajnu a použitým kvalitným materiálom je tento teplomer vhodný pre všetky typy sáun a predstavuje skvelý doplnok do Vašej sauny.
Prístroj má zo zadnej strany drážky na kalibráciu teplomera, vezmite si iný presný prístroj a nastavte aktuálne hodnoty na teplomere do sauny.
V saune sa teplomer musí umiestniť na inú stenu ako sú zavesené saunové kachle.
K teplomeru Narvi Black odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky luxusného radu Narvi Black, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Teplomery do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Hĺbka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Hliník, bambus |
| Šírka obalu: | 12 cm |
| Šírka produktu: | 115 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 0,2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 12 cm |
| Výška produktu: | 115 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.