Narvi Black presýpacie hodiny do sauny čierne biely piesok 15min.
Kód: AD163431Detailní popis produktu
Presýpacie hodiny do sauny vo veľmi kvalitnom prevedení, ktoré Vám budú slúžiť každú návštevu sauny pre zistenie stráveného času pri pobyte vo Vašej saune.
Presýpacie hodiny je typ hodín, ktoré na meranie času využívajú pohyb piesku spôsobený zemskou príťažlivosťou. Skladajú sa z dvoch sklenených baniek umiestnených nad sebou a spojených úzkym hrdlom. Piesok z hornej banky sa postupne presýpa do spodnej banky. Hneď ako je horná banka prázdna, uplynie meraný časový úsek; pre ďalšie meranie sa hodiny sa musia obrátiť.
Súdi sa, že princíp presýpacích hodín bol známy v Ázii už dlho pred začiatkom nášho letopočtu, zmienky o hodinách, pravdepodobne pieskových, pochádzajú z doby Archimedovej.
K presýpacím hodinám Narvi Black odporúčame dokúpiť aj ďalšie doplnky luxusného radu Narvi Black, ktoré nájdete v záložke príslušenstvo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Presýpacie hodiny a hodiny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka obalu: | 4 cm |
| Materiál: | Oceľ, bambus |
| Šírka obalu: | 32 cm |
| Šírka produktu: | 70 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 0,25 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 32 cm |
| Výška produktu: | 305 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.