Narvi, ochranný štít na kachle Kota Kuru, čierny
Kód: AD163602Detailní popis produktu
Šírka 52,5 cm / 56,5 cm (Kuru 14 / Kuru 20), hĺbka 55,5 cm a výška 70 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 12 kg |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka obalu: | 57 cm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Šírka obalu: | 56 cm |
| Šírka produktu: | 525 mm / 565 mm |
| Účel: | Ochranná pomôcka |
| Váha vrátane obalu: | 12 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 70 cm |
| Výška produktu: | 700 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.