Metla do sauny, sušená breza
Kód: AD12658Detailní popis produktu
Pobyt v saune Vám zaručene spríjemní brezová metlička do sauny. Pri jej správnom používaní sa Vám lepšie prekrví pokožka, a preto je súčasťou typických saunových rituálov. Brezové lístie krásne prevonia celú saunu a zároveň zmierňuje bolesť svalov, kĺbov a podporuje aj hojenie rán. Brezová metlička sa používa s rôznou intenzitou. Od šteklenia pokožky až po silnejšie šľahanie. Tým sa lieči telo i duša. Pri šľahaní je dobré si metličku niekoľkokrát namočiť a vodu z metličky môžete použiť ako lektvar na vlasy alebo do kúpeľa.
Návod na použitie: Odstráňte obal z metličky, ale ponechajte vetvičky v sieťke. Ponorte metličku na 20-25 min. do vlažnej vody. Ak sú vetvičky veľmi suché, môžete ich ponechať namočené dlhšie, pretože šľahanie suchou metličkou môže byť nepríjemné, a dokonca aj bolestivé. Metličku začnite používať až budete mať pokožku dokonale prehriatu. Po kúpeli metličku ľahko osušte a zaveste na suchom a chladnom mieste. Nenechávajte ju na lavici alebo na kachliach.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kefy a masážne pomôcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Druh: | Masážna metlička |
| Farba: | Zelená |
| Funkcia: | Na masáž |
| Hĺbka obalu: | 5 cm |
| Materiál: | Breza |
| Rozdelenie kief do sauny: | Matličky do sauny |
| Šírka obalu: | 25 cm |
| Šírka produktu: | 250 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Masážna pomôcka |
| Váha vrátane obalu: | 0,2kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 50 cm |
| Výška produktu: | 500 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.