MCLED zostava LED pásik do sauny RGB 2m + kábel + trafo + stmievanie
Kód: ADML12800790S2001Detailní popis produktu
McLED zostava obsahuje farebný RGB LED pásik v dĺžke 2m, ktorý je opatrený samolepiacou páskou 3M, UV stabilný, pre teploty max. 100 C. LED napäťový zdroj pre LED pásky 30W, výkon 24V. A ďalej RF diaľkové ovládanie pre riadenie jasu a farebných režimov s prijímačom a s možnosťou uloženia aktuálneho nastavenia jasu.
LED pásik:
Krytie: IP67
Šírka: 14 mm
Napájanie pásky: 24V
Uhol svietivosti: 120°
Výška/hĺbka: 5 mm
Počet LED na meter: 180
Výkon na meter: 9,6w
Zdroj:
Krytie IP67, výstup 12VDC, max. 5A.
Vstup: 170-250VAC, 50-60Hz
Materiál krytu: hliník
Rozmery: 181x40x22mm, hmotnosť: 316g.
Ovládanie s prijímačom:
Typ príslušenstva: Diaľkové ovládanie, riadenie
Typ ovládania: Riadenie jasu a farebných režimov
Typ signálu: RF
Typ stmievania: RF
Menovité napätie - rozsah [V]: Batéria - 4,5V
Rozmery prijímača [mm]: 145x46,5x16
Hmotnosť [kg]: 0,07
Dĺžka [mm]: 145
Šírka [mm]: 46,5
Výška [mm]: 16
Stupeň krytia (IP): IP20
Vhodný pre vonkajšie použitie: nie
Kryt, puzdro: Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvetlenie do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Hĺbka obalu: | 26 cm |
| LED - Ďalšie vlastnosti: | Diaľkové ovládanie |
| LED - Ďalšie vlastnosti 2: | Samolepiaca |
| LED - Ďalšie vlastnosti 3: | Stmievateľnosť |
| LED - Ďalšie vlastnosti 4: | Nastavenie farby svetla (RGB) |
| LED - Dĺžka: | 2 m |
| LED - Farebná teplota svetla: | RGB |
| LED - Napájanie: | Do siete |
| LED - Príkon: | 60 W |
| LED - Svetelný tok: | 400 lm/m |
| LED - Typ svetla: | LED pásik |
| Šírka obalu: | 27 cm |
| Šírka produktu: | 270 mm |
| Váha vrátane obalu: | 0,5 kg |
| Výška obalu: | 8 cm |
| Výška produktu: | 80 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.