Masážny pás do sauny, sisal
Kód: AD112Detailní popis produktu
Masážny pás zo sisalového vlákna si zachováva svoju štruktúru, ktorá sa nemení ani pôsobením tepla a vody. Súčasťou pásu sú drevené rukoväte s pomocou ktorých ľahkým pohybom pásu docielime dokonalé premasírovanie a prekrvenie pokožky najmä zadných partií tela. Pás je vhodný na umývanie aj do sauny.
Sisal je textilné vlákno, ktoré sa získava z listov agáve sisalovej (Agave sisalana). Rastline sa darí len v tropickom a subtropickom pásme. Sisal sa tiež napríklad používa na výrobu kvalitných terčov na šípky a využíva sa tiež pri výrobe luxusných dámskych klobúkov a čeleniek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kefy a masážne pomôcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Druh: | Masážny pás |
| Farba: | Slonová kosť |
| Funkcia: | Na masáž |
| Hĺbka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Drevo, sisal |
| Rozdelenie kief do sauny: | Sisal |
| Šírka obalu: | 12 cm |
| Šírka produktu: | 120 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Masážna pomôcka |
| Váha vrátane obalu: | 0,1kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 65 cm |
| Výška produktu: | 650 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.