Masážne valčeky s rukoväťou do sauny
Kód: AD337433Detailní popis produktu
Masážne valčeky slúžia na dobré prekrvenie všetkých častí tela.
Relaxačná masáž stimuluje krvný obeh svalov a aktivuje regeneráciu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kefy a masážne pomôcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Farba: | Svetlá |
| Funkcia: | Na masáž |
| Hĺbka obalu: | 5 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Šírka obalu: | 25 cm |
| Šírka produktu: | 80 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 10 cm |
| Výška produktu: | 150 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.