Masážna rukavica do sauny, sisal s úpletom
Kód: AD11257Detailní popis produktu
Rukavica zo sisalového vlákna si zachováva svoju štruktúru, pevnosť a drsnosť. Teplom ani vodou nemäkne. Ľahkým krúživým pohybom docielime dokonalého premasírovanie a prekrvenie pokožky.
Sisal je textilné vlákno, ktoré sa získava z listov agáve sisalovej (Agave sisalana). Rastline sa darí len v tropickom a subtropickom pásme. Sisal sa tiež napríklad používa na výrobu kvalitných terčov na šípky a využíva sa tiež pri výrobe luxusných dámskych klobúkov a čeleniek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kefy a masážne pomôcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Druh: | Masážna rukavica |
| Farba: | Slonová kosť |
| Funkcia: | Na masáž |
| Hĺbka obalu: | 2 cm |
| Materiál: | Sisal |
| Rozdelenie kief do sauny: | Sisal |
| Šírka obalu: | 16 cm |
| Šírka produktu: | 160 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Masážna pomôcka |
| Váha vrátane obalu: | 0,1kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 24 cm |
| Výška produktu: | 240 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.