Masážna rukavica do sauny, jemný sisal
Kód: AD11263Detailní popis produktu
Masážna rukavica z jemného sisalového vlákna si zachováva svoju štruktúru, ktorá sa nemení ani pôsobením tepla a vody. Ľahkým krúživým pohybom docielime dokonalého premasírovanie a prekrvenie pokožky.
Sisal je textilné vlákno, ktoré sa získava z listov agáve sisalovej (Agave sisalana). Rastline sa darí len v tropickom a subtropickom pásme. Sisal sa tiež napríklad používa na výrobu kvalitných terčov na šípky a využíva sa tiež pri výrobe luxusných dámskych klobúkov a čeleniek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kefy a masážne pomôcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Druh: | Masážna rukavica |
| Farba: | Biela |
| Funkcia: | Na masáž |
| Hĺbka obalu: | 3 cm |
| Materiál: | Sisal |
| Rozdelenie kief do sauny: | Sisal |
| Šírka obalu: | 18,5 cm |
| Šírka produktu: | 185 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Masážna pomôcka |
| Váha vrátane obalu: | 0,1kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 21 cm |
| Výška produktu: | 210 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.