Masážna kefka s pemzou do sauny
Kód: AD337440Detailní popis produktu
Masážna kefa je kombinovaná s štetinami as prírodnou pemzou s rukoväťou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kefy a masážne pomôcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Farba: | Svetlá |
| Hĺbka obalu: | 5 cm |
| Materiál: | Dřevo, přírodní štětiny |
| Rozdelenie kief do sauny: | Kefy |
| Šírka obalu: | 5 cm |
| Šírka produktu: | 40 mm |
| Váha vrátane obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 18 cm |
| Výška produktu: | 180 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.