Masážna kefa s dlhou rukoväťou do sauny
Kód: AD337441Detailní popis produktu
Masážna kefa je vyrobená zo svetlého dreva s dlhou rukoväťou a jemnými štetinami.
Masážne kefy navodzujú nielen fyzickú, ale aj psychickú pohodu počas každodennej telovej starostlivosti. Kefa je vyrobená pre starostlivosť o vlasy aj telo ako doma, tak v kúpeľoch a saunách. Tieto masážne a relaxačné pomôcky stimulujú obnovu buniek, podporujú prekrvenie pokožky, ktorú zároveň čistia. 100% prírodný produkt. Vďaka dlhej rukoväti je vhodný na umývanie zadných partií tela.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kefy a masážne pomôcky do sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Druh: | Kefy |
| Farba: | Svetlá |
| Funkcia: | Na masáž |
| Hĺbka obalu: | 4 cm |
| Materiál: | Dřevo, přírodní štětiny |
| Rozdelenie kief do sauny: | Kefy |
| Šírka obalu: | 10 cm |
| Šírka produktu: | 60 mm |
| Typ: | Na telo |
| Účel: | Masážna pomôcka |
| Váha vrátane obalu: | 0,3 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 40 cm |
| Výška produktu: | 380 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.