Luxusné veko k smrekovcovej kadi s dĺžkou 130cm
Kód: AD123307Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochladzovací kade pre sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| Farba: | Hnedá |
| Materiál: | Dub |
| Šírka produktu: | 800 mm |
| Účel: | Ochranná pomôcka |
| Váha vrátane obalu: | 20 kg |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška produktu: | 100 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.