Luxusné schody k smrekovcové kadi s dĺžkou 130cm
Kód: AD12308Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochladzovací kade pre sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| Farba: | Hnedá |
| Materiál: | Dub |
| Šírka produktu: | 600 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 10 kg |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška produktu: | 500 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.