Luxusná ochladzovacia kaďa smrekovcová dĺžka 130cm
Kód: AD12306Detailní popis produktu
Luxusná ochladzovacia kaďa z smrekovcového dreva pre 1 osobu s dreveným sedadlom (slúži tiež ako nástupný a výstupný schod) vrátane nerezového držiaka.
Drevená kaďa na vodu jediné tohto druhu na trhu je vyrobená z kvalitného dubového dreva zo zimnej ťažby, dva roky prírodne vysušené a dosušené na 10% vlhkosti. Naše kade sú lepené, vo vnútri prírodne vypálené stiahnuté obručami zo žiarového zinku. Výroba v prvotriednej kvalite v SR! Pri správnom používaní (návod na stiahnutie) Vám naša kaďa vydrží desiatky rokov!
Vypálenie slúži ako impregnácia dreva proti vlhkosti a tým pádom predlžuje životnosť výrobku oproti konkurencii. Kade sú dohladka vybrúsené a podľa veľkosti sú na kadiach žiarovo zinkované a ručne zanitované obruče. Kaď je na podstavci, aby sa zospodu kade netvorili plesne a hniloby. V kadiach nesmie zamrznúť voda, preto na zimu kaďa odporúčame opatriť vekom a skutočne postrážiť aby voda v kadi nezamrzla!
Rozmery: výška 100cm, dĺžka 130cm, šírka 78 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochladzovací kade pre sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 85 kg |
| Farba: | Hnedá |
| Funkcia: | Na umývanie |
| Materiál: | Dub |
| Šírka produktu: | 780 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 100 kg |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška produktu: | 1000 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.