Konštrukčný hranol (5ks/bal) pre sauny 40x60x2000mm
Kód: ADX22450Detailní popis produktu
Smrekový konštrukčný hranol do sauny o dĺžke 2000mm 40x60mm. Podmienky dodacie: predaj tovaru po balíkoch 5 ks/balení.
Cena je za 5 ks v balení, nemožno rozdeliť. Pridaním do košíka si tak objednávate počet balení po 5 kusoch !!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Palubky do sauny – drevo, obklady a materiály |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| balenie: | balenie ks |
| Drevo do sauny: | Konstrukčné hranoly |
| Hĺbka obalu: | 40mm |
| Šírka obalu: | 2100mm |
| Váha vrátane obalu: | 0,4 kg |
| Výška obalu: | 60mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.