HUUM STEEL Mini saunová pec elektrická 3,5 kW
Kód: AD4744103010233Detailní popis produktu
Elektrická saunová pec STEEL Mini je štíhlejšia nástenná verzia oceňovaného ohrievača STEEL. Tieto kachle sú inšpirované severnými pobrežnými útesmi, upúta pozornosť svojim dizajnom so zdôraznením zaoblených kameňov HUUM. Napriek svojmu štíhlemu tvaru pojme STEEL Mini množstvo vykurovacích kameňov (60 kg), ktoré poskytujú jemnú a dlhotrvajúcu paru. Vestavaný vzduchový tunel zaisťuje rýchle zahriatie.
S bezpečnostnou vzdialenosťou iba 5 cm od stien je CLIFF Mini ľahko umiestniteľný aj do menších domácich sáun.
Bezpečnostné vzdialenosti znázornené na obrázku:
- A-50 mm
- B-420 mm
- C-310 mm
- D-160 mm
- H-975 mm
Vhodnú reguláciu nájdete v záložke PRÍSLUŠENSTVO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| Hĺbka obalu: | 200mm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 350mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Typ ohrievača: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 16,0 kg |
| Vykurovací výkon: | 3,5kW |
| Výška obalu: | 1000mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.