HUUM saunové kachle elektrické CORE bez plášťa
Kód: AD4744103010417Detailní popis produktu
CORE sú výkonné kachle. A čo viac, kachle CORE sú malé, takže sa perfektne hodia do bytových sáun. Kachle CORE rýchlo vyhrejú váš parný kúpeľ a zároveň poskytnú príjemný zážitok zo saunovania. Veľmi krátke bezpečnostné vzdialenosti (4 cm od vonkajška kachlí). Rýchla doba ohrevu.
VLASTNOSTI:
- Pre saunu 9-15 m³
- Objem kameňa 30 kg (5-10 cm)
- Hmotnosť 19 kg
- Šírka 400 mm - bez dreveného opláštenia
- Hĺbka 400 mm - bez dreveného opláštenia
- Sila opláštenia je 25 mm na každej strane
NAPÁJANIE:
- Poistka 16 A napájacie napätie 3-fázový 400 V 3NC kábel 5 x 2,5 (N x mm²)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Topný výkon Huum: | 9kW |
| Typ ohrievača: | Elektrické |
| Váha vrátane obalu: | 20kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW, 10,5kW |
Youtube video
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.