HUUM saunová pec na drevo HIVE Wood 17kW LS
Kód: AD4744103015276Detailní popis produktu
Kachle na drevo do sauny HUUM Hive Wood LS, nerez a liatina, výkon 17 kW.
Prívod vzduchu je regulovateľný cez popolník, ktorý je vyrobený z 5 mm hrubej ocele a je tak mimoriadne odolný.
Obsah koša pojme až 130 kg saunových kameňov, teplo a para vám tak vydržia dlhšie.
Výkon 17 kW vyhreje miestnosť s obsahom 8 – 16 m³.
Parametre:
- Menovitý výkon (kW) 17
- Kapacita saunových kameňov (kg) 130
- Hmotnosť (kg) 77
- Výška (mm) 750
- Šírka (mm) 555
- Hĺbka (mm) 740
- Dĺžka palivového dreva (mm) 400
- Priemer dymovodu (mm) 115
Bezpečnostné vzdialenosti uvedené na obrázku:
- A 500 mm
- B 500 mm
- C 1000 mm
- D 460 mm
- E 185 mm
- F 740 mm
- G 300 mm
- Ó 555 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 77 kg |
| Hĺbka obalu: | 74cm |
| Objem sauny: | 8-16m3 |
| Rozměry (v x š x h): | 750x555x740mm |
| Šírka obalu: | 55,5cm |
| Váha vrátane obalu: | 77kg |
| Výška obalu: | 75cm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.