HUUM saunová pec na drevo HIVE Flow Mini 8,5 kW
Kód: AD47441030153060Detailní popis produktu
Kachle na drevo HIVE Flow Mini vynikajú ako jedny z najúčinnejších a ekologicky najudržateľnejších saunových pecí na trhu. Jeho inovatívny dizajn zaisťuje, že 75 % tepla z palivového dreva ohrieva vašu saunu priamo namiesto toho, aby unikalo komínom. Veľké množstvo kameňov udržuje teplo a poskytuje paru po dobu viac ako 30 minút po uhasení.
HIVE Flow Mini je ideálnou voľbou pre tých, ktorí oceňujú ekologické povedomie a chcú zažiť nezabudnuteľný zážitok zo saunovania. Emisie CO v kachliach sú iba 346 mg/m³ v porovnaní s viac ako 1000 mg/m³ u podobných kachlí a výstup pevných častíc je iba 25 mg/m³, čo je najnižšia hodnota vo svojej kategórii.
Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu majú kachle HIVE Flow Mini znížené riziko požiaru, čo umožňuje pohodlnú inštaláciu v porovnaní s tradičnými ohrievačmi. Kachle majú robustnú konštrukciu s hornou časťou s hrúbkou 5 mm a bočnicami s hrúbkou 3 mm, čo zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla. HIVE Flow Mini váži 54 kg a pojme až 105 kg kameňov.
Veľké dvierka sklenenej pece umocňujú útulnú atmosféru vašej sauny a umožňujú vám vychutnať si fascinujúce plamene. HIVE Flow Mini spĺňa prísne ekologické normy a prekonáva všetky známe metriky účinnosti a ochrany životného prostredia pre kachle na drevo, čo zaisťuje vysoko kvalitnú a udržateľnú voľbu pre vašu saunu.
Parametre:
- Veľkost sauny 6-14 m3
- Kapacita kameňa 105 kg
- Rozmery V × Š × H (mm) 884 × 450 × 493
- Hmotnosť 56 kg
- Palivové drevo max. 300 mm
- Ø dymovodu (mm) 114 mm

Bezpečnostné vzdialenosti:
- A 150 mm
- B 500 mm
- C 750 mm

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 60 kg |
| Hĺbka obalu: | 500mm |
| Objem sauny: | 6-14m3 |
| Šírka obalu: | 500mm |
| Váha vrátane obalu: | 60kg |
| Vykurovací výkon: | 8,5kW |
| Výška obalu: | 1000mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.