HUUM saunová pec na drevo HIVE Flow LS 9,8 kW
Kód: AD4744103015290Detailní popis produktu
Kachle na drevo HIVE Flow LS vynikajú ako jedny z najúčinnejších a ekologicky najudržateľnejších saunových pecí na trhu. Jeho inovatívny dizajn zaisťuje, že 75 % tepla z palivového dreva ohrieva vašu saunu priamo namiesto toho, aby unikalo komínom. Veľké množstvo kameňov udržuje teplo a poskytuje paru po dobu viac ako 30 minút po uhasení.
HIVE Flow LS je ideálnou voľbou pre tých, ktorí oceňujú ekologické povedomie a chcú zažiť nezabudnuteľný zážitok zo saunovania. Emisie CO v kachliach sú iba 346 mg/m³ v porovnaní s viac ako 1000 mg/m³ u podobných kachlí a výstup pevných častíc je iba 25 mg/m³, čo je najnižšia hodnota vo svojej kategórii.
Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu majú kachle HIVE Flow LS znížené riziko požiaru, čo umožňuje pohodlnú inštaláciu v porovnaní s tradičnými ohrievačmi. Kachle majú robustnú konštrukciu s hornou časťou s hrúbkou 5 mm a bočnicami s hrúbkou 3 mm, čo zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla. HIVE Flow LS váži 73 kg a pojme až 150 kg kameňov.
Veľké dvierka sklenenej pece umocňujú útulnú atmosféru vašej sauny a umožňujú vám vychutnať si fascinujúce plamene. HIVE Flow LS spĺňa prísne ekologické normy a prekonáva všetky známe metriky účinnosti a ochrany životného prostredia pre kachle na drevo, čo zaisťuje vysoko kvalitnú a udržateľnú voľbu pre vašu saunu.
Parametre:
- Veľkosť sauny 8-18 m3
- Kapacita kameňa 150 kg
- Rozmery V × Š × H (mm) 884 × 527 × 706
- Hmotnosť 73 kg
- Palivové drevo max. 300 mm
- Ø dymovodu (mm) 114 mm

Bezpečnostné vzdialenosti:
- A 150 mm
- B 500 mm
- C 826 mm

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 85 kg |
| Hĺbka obalu: | 800mm |
| Objem sauny: | 8-18m3 |
| Šírka obalu: | 600mm |
| Váha vrátane obalu: | 84kg |
| Vykurovací výkon: | 9,8kW |
| Výška obalu: | 1100mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.