HUUM CLIFF saunová pec elektrická
Kód: AD4744103010394-1 AD4744103010394-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Elektrická saunová pec CLIFF je štíhla verzia saunového ohrievača pre umiestnenie na podlahu. Tieto kachle sú inšpirované severnými pobrežnými útesmi, upúta pozornosť svojim dizajnom so zdôraznením zaoblených kameňov HUUM. Napriek svojmu štíhlemu tvaru pojme CLIFF množstvo vykurovacích kameňov (75 kg), ktoré poskytujú jemnú a dlhotrvajúcu paru. Vstavaný vzduchový tunel zaisťuje rýchle zahriatie.
S malou bezpečnostnou vzdialenosťou od stien je CLIFF ľahko umiestniteľný aj do menších domácich sáun.
Bezpečnostné vzdialenosti a rozmery pece znázornené na obrázku:
- A-240 mm
- B-750 mm
- C-270 mm
- H-975 mm
Vhodnú reguláciu nájdete v záložke PRÍSLUŠENSTVO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Farba: | Stříbrná metalická |
| Hĺbka obalu: | 30 cm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 30 cm |
| Šírka produktu: | 270 mm |
| Typ montáže: | Volně |
| Typ pece: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 17 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW, 9,0kW |
| Výška obalu: | 100 cm |
| Výška produktu: | 975 mm |
Youtube video
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.