HUUM CLIFF Mini saunová pec elektrická 3,5 kW
Kód: AD4744103010332Detailní popis produktu
Elektrická saunová pec CLIFF Mini je štíhlejšia nástenná verzia oceňovaného ohrievača CLIFF. Tieto kachle sú inšpirované severnými pobrežnými útesmi, upúta pozornosť svojim dizajnom so zdôraznením zaoblených kameňov HUUM. Napriek svojmu štíhlemu tvaru pojme CLIFF Mini množstvo vykurovacích kameňov (60 kg), ktoré poskytujú jemnú a dlhotrvajúcu paru. Vestavaný vzduchový tunel zaisťuje rýchle zahriatie.
S bezpečnostnou vzdialenosťou iba 6 cm od stien je CLIFF Mini ľahko umiestniteľný aj do menších domácich sáun.
Bezpečnostné vzdialenosti znázornené na obrázku:
A-60 mm
B-390 mm
C-270 mm
D-160 mm
Vhodnú reguláciu nájdete v záložke PRÍSLUŠENSTVO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Hĺbka obalu: | 18 cm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 29 cm |
| Šírka produktu: | 270 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Typ ohrievača: | Elektrické |
| Účel: | Klasický |
| Umiestnenie: | Na stenu |
| Váha vrátane obalu: | 15 kg |
| Vykurovací výkon: | 3,5kW |
| Výška obalu: | 100 cm |
| Výška produktu: | 975 mm |
Youtube video
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.