Hukka parný kameň na esencie do sauny neopracovaný mastenec
Kód: AD11053Detailní popis produktu
Parný kameň Hukka na esencie medzi kameňmi. Rozmery: 80 x 80 x 60 mm objem: 4 x 0,2 dl.
Odparovače vody pre saunové esencie musia byť použité na saunové kachle medzi lávové kamene, aby sme mohli pridávať saunové esencie. Saunové esencie nádherne prevoňajú Vašu saunu a pridaná voda v nich zvlhčí vzduch v saune. Otvory odparovačov fínskeho pôvodu umožňujú naliať vodu spolu s esenciami.
Uistite sa, že sa parné kamene nedotýkajú vykurovacej špirály!
Kameň Hukka je čisto prírodný produkt bez pridaných chemických látok.
Vytvoril: Hukka Design - originál z Fínska
Otvory odparovačov fínskeho pôvodu umožňujú naliať vodu spolu s esenciami. Saunové kamene rozpália kalíšok na esencie, z ktorého sa po chvíli začne pomaly odparovať esencia, ktorá prevonia saunu a pridaná voda saunový vzduch zvlhčí.
Mastenec vzniká najčastejšie v okolí hydrotermálnych alterovaných ultrabazik, ktoré sú zastúpené v serpentinitoch, mastencových bridiciach, či v súvislosti s karbonátovými horninami, kde vzniká z olivínu, enstatitu a iných minerálov bohatých na horčík pôsobením roztokov bohatých na CO2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odparovače a kalíšky na esencie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Farba: | Šedá |
| Hĺbka obalu: | 9 cm |
| Materiál: | Mastenec |
| Použitie: | Zvlhčovače |
| Povrch: | Kameň |
| Šírka obalu: | 18 cm |
| Šírka produktu: | 160 mm |
| Typ: | Dekorácia |
| Typ montáže: | Volně |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 2 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 6,5 cm |
| Výška produktu: | 60 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.