Hukka odparovač do sauny fontána malá mastenec
Kód: AD2844Detailní popis produktu
Fontánou vzniká vlhkosť vzduchu a účinne vytvára jedinečnú atmosféru. Stačí umiestniť fontánku medzi kameňmi a naplniť ju vodou. Ak chcete, môžete pridať pár kvapiek esencie. Fontána sa vyrába vo Fínsku. Rozmer: ø 55 x 79 mm Kapacita: 0,4 dl Hmotnosť: 0,5 kg.
Otvory odparovačov fínskeho pôvodu umožňujú naliať vodu spolu s esenciami. Saunové kamene rozpália kalíšok na esencie, z ktorého sa po chvíli začne pomaly odparovať esencia, ktorá prevonia saunu a pridaná voda saunový vzduch zvlhčí.
Fontánka na esencie:
Pokiaľ vaša fontánka tryská príliš, umiestnite ju ďalej od vykurovacích špirál alebo dymovodu.
Najprv fontánku a okolité kamene ochlaďte vodou (politím pomocou naberačky na kachle) tým dôjde k spomaleniu štartu.
Spočiatku fontánku umiestnite k zadnej strane ohrievača a podľa skúseností približujte k stredu. Každý ohrievač je iný a je nutné nájsť optimálne teploty.
Uistite sa, že sa fontánka nedotýka vykurovacej špirály!
Mastenec vzniká najčastejšie v okolí hydrotermálnych alterovaných ultrabazik, ktoré sú zastúpené v serpentinitoch, mastencových bridiciach, či v súvislosti s karbonátovými horninami, kde vzniká z olivínu, enstatitu a iných minerálov bohatých na horčík pôsobením roztokov bohatých na CO2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odparovače a kalíšky na esencie |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| Farba: | Šedá |
| Hĺbka obalu: | 5,5 cm |
| Materiál: | Mastenec |
| Použitie: | Zvlhčovače |
| Povrch: | Kameň |
| Šírka obalu: | 5,5 cm |
| Šírka produktu: | 55 mm |
| Typ: | Dekorácia |
| Typ montáže: | Volně |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 8,5 cm |
| Výška produktu: | 79 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.