Helo saunová pec elektrická Vienna 60
Kód: AD07716Detailní popis produktu
Ohrievač Helo Vienna 60 je vhodný pre sauny 3 do 12m3 podľa výkonu. Pec sa ľahko inštaluje a je príjemná na použitie, montuje sa na stenu, ohrievač nezaberá priestor navyše. Môžete tiež získať výber farieb, aby zodpovedalo dizajnu a atmosfére vašej sauny. Vienna 80 STS - Farba Chróm, Čierna, Modrá, Výroba - Helo - Fínsko. Skvelá cena vysoká kvalita prevedenia ohrievača i špirál. Pekný dizajn. Ohrievač možno polievať vodou. Saunová pec s reguláciou na plášti ohrievača. Farba Chróm, Čierna, Modrá, Výkon 8kW do sauny s objemom 8-10 m3. Vynikajúca kvalita za bezkonkurenčnú cenu. Rozmery: 410 x 615 x 280. Množstvo saunových kameňov je 20kg. Ohrievač má zabudovaný termostat a časovač, 9 hodín predohrev a 0-3hodin prevádzky.
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu. Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | blue |
| Hĺbka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 6,0kW |
| Výška obalu: | 6150 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.