Helo saunová pec elektrická Ring Wall 80STJ
Kód: AD7750Detailní popis produktu
Ohrievač Helo Ring Wall 80STJ sa inštaluje do steny a teda skutočne šetrí miesto. Výroba - Helo - Fínsko. Helo Ring Wall je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí akceptujú praktickosť, elegantný dizajn a mäkké príjemné teplo z prírodného kameňa kúrenia. Tento druh vykurovacieho telesa tak prináša výhody a zaberá menej ako pol meter štvorcový podlahovej plochy - a to vrátane bezpečnostných previerok! Helo Ring nástenné ohrievače sú vhodné pre sauny s kapacitou 4-13m3 podľa výkonu a s minimálnou výškou 190 cm. Množstvo saunových kameňov je 37kg. Výkon 8kW do sauny s objemom 8-13m3. Rozmery ohrievače: 445mm x 525mm x 335mm. Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu.
Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 335mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 445mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 525mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.