Helo saunová pec elektrická Cup 80D graphite
Kód: AD12549Detailní popis produktu
Pekný dizajn Helo cup 80D graphite. Najkvalitnejší závesný ohrievač bez regulácie na plášti na našom e-shope. Veľmi vydarený typ. Ohrievač možno polievať vodou. Náš e-shop odporúča. Saunová pec bez regulácie, vyrobené vo Fínsku. Helo cup 80 - Graphite. Výkon 8kW do sauny s objemom 7-12m3. Vynikajúca kvalita za bezkonkurenčnú cenu. Rozmery: šírka 41cm x hĺbka 28 cm (vrátane držiaku) výška ohrievače: 60cm vrátane odrazového plechu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Farba: | graphite |
| Hĺbka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 7,0 kg |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 600mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.