Helo saunová pec elektrická Cup 80
Kód: AD4422-1 AD4422-2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Skvelá cena vysoká kvalita prevedenia ohrievača Helo Cup 80 i špirál. Pekný dizajn. Výroba - Helo - Fínsko !! Najkvalitnejší závesný ohrievač s reguláciou na plášti na našom e-shope. Veľmi vydarený typ. Ohrievač možno polievať vodou. Náš e-shop odporúča. Tato saunová pec vyžaduje trojfázový prívod. Vynikajúca kvalita za bezkonkurenčnú cenu. Rozmery: šírka 41cm x hĺbka 28 cm (vrátane držiaku) výška ohrievača: 60cm vrátane odrazového plechu. Ovládač je možné pri montáži meniť na ľavú, pravú alebo prednú stranu :-)
Saunové kamene nie sú súčasťou ceny kachlí. Pri zaobstaraní ohrievače v našom e-shope ponúkame saunové kamene za zvýhodnenú cenu. Saunové kamene sa Vám automaticky pridajú do nákupného košíka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Farba: | Steel |
| Hĺbka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 7-12m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 8,0kW |
| Výška obalu: | 600mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.