Helo saunová pec elektrická Cup 45 steel
Kód: AD12550Detailní popis produktu
Skvelá cena vysoká kvalita prevedenia ohrievača i špirál. Pekný dizajn. Výroba - Helo - Fínsko !! Najkvalitnejšie závesné ohrievač s reguláciou na plášti na našom e-shope. Veľmi vydarený typ. Ohrievač možno polievať vodou. Náš e-shop odporúča.Výkon 4,5 kW do sauny s objemom 3-6m3. Rozmery: šírka 41cm x hĺbka 28 cm (vrátane držiaku) výška ohrievače: 60cm vrátane odrazového plechu. Ovládač je možné pri montáži meniť na ľavú, pravú alebo prednú stranu :-)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Hĺbka obalu: | 280mm |
| Objem sauny: | 3-6m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 410mm |
| Váha vrátane obalu: | 7 |
| Vykurovací výkon: | 4,5kW |
| Výška obalu: | 620mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.