Hawaj solárna sprcha Alu 40L čierna
Kód: AD70558Detailní popis produktu
Jednoduchý, elegantný a hawajsky premyslený design slúži zároveň ako zásobník vody aj solárny kolektor. Teplú vodu máte k dispozícii rýchlo, ekologicky a bez zbytočne vynakladaných peňazí na jej ohrev. Teplotu vody si ľahko regulujete pákovým kohútikom. Slnko Vám vodu spoľahlivo ohreje od apríla do septembra a pri priaznivom počasí samozrejme aj dlhšie. Stačí sprchu umiestniť tam, kam slnečné lúče dosiahnu najdlhšiu časť dňa a súčasne je chránená pred vetrom. Ideálne napríklad pri živom či murovanom plote alebo domovom múre. Výrazne tak znížite dobu na ohrev vody. Solárna sprcha Hawaj Fantasy Rain 35L je zariadenie, ktoré Vám ohrieva vodu v zásobníku výhradne s využitím solárneho kolektora, a preto Vám ohrev už neprináša žiadne finančné náklady. Samonosná konštrukcia sprchy slúži zároveň ako zberný zásobník vody a solárny kolektor.
Pokiaľ sa nechcete vzdať po kúpaní v bazéne teplej sprchy, potom je Hawaj pre Vás to pravé.
Technické parametre:
- nádrž na 40L vody
- výška sprchy cca 214cm
- rozmer konštrukcie sprchy (pôdorys) 20x12cm
- priemer sprchovej hlavice 16cm
- rozmer základne 25x25cm
- materiál hliník
- veľkosť balenia 232x23x24cm
Ďalšie vlastnosti:
- relaxačná sprchová hlavica
- separátny kohútik na umývanie nôh
- možnosť pevnej montáže
- jednoduché napojenie na záhradnú hadicu
- farba čierna
Súčasťou dodávky je:
návod na montáž
izolačná páska
4 úchyty (4 otvory + 4 skrutky) do pevného podkladu (betón atď.)
napojenie na hadicu
Ide o rozmerovo priestranný tovar, ktorý je prepravovaný iba kuriérskou službou.
V záložke príslušenstvo nájdete doplnenie kompletnej ponuky našich solárnych spŕch.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Solárne sprchy |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| Farba: | Čierna |
| Funkcia: | Na umývanie |
| Hĺbka obalu: | 24 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Šírka obalu: | 23 cm |
| Šírka produktu: | 250 mm |
| Typ montáže: | Vŕtanie |
| Váha vrátane obalu: | 15 kg |
| Výška obalu: | 232 cm |
| Výška produktu: | 2140 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.