Harvia Steel súprava príslušenstva do sauny
Kód: AD12654Detailní popis produktu
Sada obsahuje vedro, naberačku a ľahko čitateľný teplomer s vlhkomerom. Všetko nerezovom prevedení doplneným tepelne upraveným drevom. Nerezová oceľ ľahko odoláva zmenám vlhkosti a teploty, čo z nej robí materiál s dlhou životnosťou na náročné použitie. Drevené rukoväte sú chladné a bezpečné na dotyk. Saunová súprava Harvia Steel je vysoko kvalitným darčekom.
Objem vedra a naberačky je 4L a 0,2L. Výška vedra aj naberačky je 38cm. Teplomer s vlhkomerom je o rozmeroch 27x21cm.
V záujme ochrany drevených častí vedro ani naberačku nenechávajte sušiť v horúcej a vlhkej saune. Po saunovaní vodu z vedra i naberačky vylejte, utrite ich vlhkou handričkou a nechajte vyschnúť pri izbovej teplote.
Teplomer s vlhkomerom má zo zadnej strany drážky na kalibráciu, vezmite si iný presný prístroj a nastavte aktuálne hodnoty na teplomere do sauny. V saune sa prístroj musí umiestniť na inú stenu ako sú zavesené saunové kachle.
Túto luxusnú sadu ponúkame aj v čienom prevedení. Podrobnosti nájdete v záložke "Mohlo by vás zaujať aj".
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety pre sauny |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| Hĺbka obalu: | 38 cm |
| Materiál: | Nerez, lakované drevo |
| Rozdelenie do skupín: | Vedrá do sauny |
| Šírka obalu: | 29 cm |
| Šírka produktu: | 290 mm |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 2,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Výška obalu: | 32 cm |
| Výška produktu: | 380 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.