Harvia set vedro 4L s naberačkou 42cm, matný nerez a drevo
Kód: ADSAC10111Detailní popis produktu
Moderné vedro s naberačkou je vyrobené z nerezovej ocele. Vedro a naberačka sú doplnené dreveným prvkom z bambusu. Povrchová úprava je čierny mat.
Rýchlo rastúci a prirodzene obnoviteľný prírodný bambus predstavuje ekologickú alternatívu k tvrdému drevu. Pri správnom zaobchádzaní vydrží bambusový saunový riad krásny po dlhú dobu.
Bambus je súhrnný názov pre množstvo rodov tráv z čeľade lipnicoovitých vyznačujúcich sa drevnatými steblami. Sú napospol radené do podčeľadia bambusovej (Bambusoideae). Najväčšie druhy dorastajú do výšky až cez 40 metrov. Použitie bambusu je pomerne široké, napríklad ako stavebný a konštrukčný materiál, ako surovina na výrobu vecí dennej potreby, bambusové výhonky ako potravina, na výrobu papiera, ale aj ako na astmu, kŕče a horúčky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vedra a naberačky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| Druh: | Vedro a naberačka |
| Farba: | Čierna |
| Funkcia: | Na polievanie vodou |
| Hĺbka obalu: | 27 cm |
| Materiál: | Dřevo, kov |
| Povrch: | Černá matná. |
| Rozdelenie do skupín: | Vedrá do sauny |
| Šírka obalu: | 27 cm |
| Šírka produktu: | 245 mm |
| Typ: | Dekorácia |
| Účel: | Klasický |
| Váha vrátane obalu: | 0,5 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vlastnosti: | Prírodný |
| Výška obalu: | 21 cm |
| Výška produktu: | 195 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.