Harvia saunové kachle na drevo Legend 240 Green FLame
Kód: ADWK200LDDetailní popis produktu
Saunové kachle Harvia Green Flame 240 sú novinkou medzi kachľami na drevo a umožňujú efektívnejšie horenie, tým šetria životné prostredie a znižuje oxid uhoľnatý až o 70%, úsporu paliva o 25% a dlhšiu dobu horenia až o 100%.
Robustné kachle s výkonom až 21 kW a sú určené pre stredne veľké sauny s objemom 10 - 24 m3. Čierny oceľový kôš pre 200 kg lávových kameňov zaistí po dostatočnom rozohriatí teplo, aj keď oheň vyhasne.
Kachle nevyžadujú takú bezpečnú vzdialenosť horľavých materiálov ako iné kachle. Lavičky preto môžete v saune umiestniť voľnejšie.
Bezpečnostné vzdialenosti:
- Zadné - 25 cm
- Bočné - 20 cm
- Čelný - 63 cm
- Strop - 100 cm
Kachle môžete doplniť o komínový ohrievač vody.
Vďaka nastaviteľným nohám môžete kachle umiestniť na akýkoľvek povrch.
Kamene nie sú v cene ohrievača.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 79 kg |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka obalu: | 62 cm |
| Materiál: | Kov |
| Objem sauny: | 9-24m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 62 cm |
| Šírka produktu: | 600 mm |
| Typ ohrievača: | Na drevo |
| Váha vrátane obalu: | 79 kg |
| Vhodné: | Do sauny |
| Vykurovací výkon: | 21kW |
| Výška obalu: | 87 cm |
| Výška produktu: | 830 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.