Harvia saunové kachle na drevo 20 Duo
Kód: AD4515Detailní popis produktu
Pec Harvia 20 duo sú kombinácie kachlí a krbu. Toto riešenie sú nielen veľmi praktické, ale aj hospodárne. Kachle sú schopné vyhriať priestory 8 - 20m3 a výkon kachlí je 18kW. Množstvo kameňov max. 40kg. Saunové kamene nie sú súčasťou ceny.
TECHNICKÉ ÚDAJE:
výkon: 18 kW • veľkosť sauny: 8 - 20 m³ • množstvo kamenov, max: 40 kg • šírka: 430 mm • výška: 760 mm • hĺbka: 510 + 280 mm • hmotnosť: 80 kg • ochranná vzdialenosť k boky/ zadná/ predná strana: 300 mm • ochranná vzdialenosť od stropu: 1300 mm • priemer dymového otvoru: 115 mm • kryt ohniska: 10 mm • maximálna dĺžka palivového dreva: 510 mm • minimálna šírka otvoru v stene: 405 mm • minimálna výška otvoru v stene: 485 mm • maximálna hĺbka otvoru v stene: 180 mm
Upozorňujeme, že kamene sa predávajú samostatne. Pred inštaláciou a uvedením kachlí do prevádzky by ste sa mali starostlivo zoznámiť s návodom na obsluhu a inštaláciu a požiadavkami kladenými na saunový priestor kachlí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 80 kg |
| Objem sauny: | 8-20m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 430mm |
| Váha vrátane obalu: | 80kg |
| Vykurovací výkon: | 18kW |
| Výška obalu: | 760mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.