Harvia saunové kachle na drevo 16
Kód: AD9800Detailní popis produktu
Harvia 16 nové kachle na drevo WK160 podobné kachliam M3, avšak pec Harvia 16 sú väčšie a výkonnejšie! Výkon kachlí je 17,9 kW, vhodná pre menšiu až stredne veľkú saunu, priestor sauny 6 -16m3. Do kachlí sa zmestí max. 36 kg kameňov, ktoré nie sú v cene kachlí.
Harvia 16 s nerezovým štítom hravo vykúri menšie a stredne veľké sauny. Elegantný dizajn kachlí bol zameraný na ostré hrany a modernú jednoduchosť. Výsledkom vznikli kachle, ktoré nielen že vyzerajú pevne, ale skutočne také sú! Sklenené dvierka v prednej časti dodajú saune tú pravú atmosféru fínskeho saunovania.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 46 kg |
| Hĺbka obalu: | 450mm |
| Objem sauny: | 6-16m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 420mm |
| Váha vrátane obalu: | 46kg |
| Vykurovací výkon: | 17,9kW |
| Výška obalu: | 725mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.