Harvia saunové kachle elektrické Cilindro PC90XE
Kód: ADPC90XE-2 ADPC90XE-1 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Stĺpová ohrievače Harvia Cilindro sú štýlová elektrické ohrievače.
Stĺpový tvar ponúka slobodu dizajnu sauny, vďaka čomu sa ohrievač ľahko zapustí do lavice alebo umiestni pred sklenenú stenu a púta pozornosť. Ohrievače Cilindro kombinujú vysokú kvalitu s pôsobivým vzhľadom. Lesklý exteriér z nerezovej ocele je skvelým doplnkom každej sauny. V závislosti na modeli je ohrievač ovládaný mechanicky, pomocou samostatnej riadiacej jednotky alebo prostredníctvom úplne prepracovaného digitálneho ovládacieho panela Harvia Xenie.
Kachle pojmú 90 kg kameňov (5-10cm), nie sú súčasťou balenia.
Veľkosť sauny: 8-14 m3
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické saunové pece |
|---|---|
| Hĺbka obalu: | 330mm |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Objem sauny: | 8-14m3 |
| S regulátorom áno/nie: | ANO |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 330mm |
| Váha vrátane obalu: | 11kg |
| Vykurovací výkon: | 9,0kW |
| Výška obalu: | 950mm |
Youtube video
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.