Harvia saunová pec na drevo M3 SL
Kód: AD2235Detailní popis produktu
Harvia M3 SL originálna fínska saunová pec pre vykurovanie drevom. Model Harvia M3 SL je určená pre vykurovanie stredných sáun. Robustné kachle vo veľmi kvalitnom spracovaní.
Výhodou je prikladanie mimo saunových priestorov. Prikladací tubus 220 mm.
Saunová pec Harvia M3 SL ma maximálny výkon: 16,5kW. Palivo: drevo. Vnútorný objem sauny: 6 až 13m3. Sila plášťa ohnisko: 3mm. Sila plášťa ohnisko v hornej časti: 3mm. Max.objem saunových kameňov: 30kg. Saunové kamene nie sú súčasťou ceny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Saunová pec na drevo |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| Hĺbka obalu: | 430mm |
| Objem sauny: | 6-13m3 |
| S regulátorom áno/nie: | NE |
| S vyvíječom áno/nie: | NE |
| Šírka obalu: | 390mm |
| Váha vrátane obalu: | 50kg |
| Vykurovací výkon: | 16,5kW |
| Výška obalu: | 710mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.